parallax background

O nás

Hledáte kvalitní firmu, která Vám zajistí pracovní plošiny určené pro výškové práce jako je například prořezání stromů, montáž světelných reklam, montáž billboardů, a spousty dalších prací při kterých se neobejdete bez pořádné výškové plošiny? V tom případě jste u nás na správném místě! Nyní se společně podívejme, co vše Vám může naše firma Plošiny - Liberec s.r.o. nabídnout.

Jistě Vám již nemusíme vysvětlovat, že naše firma Plošiny - Liberec s.r.o. se zabývá pronájmem plošin. K pronajmutí Vám v současné době nabízíme několik plošin, a to konkrétně montážní plošiny, na kterých jsou prováděny jak jinak než práce montážní, a to například montáž hromosvodu, montáž světelných reklam, nebo montáž billboardů.

K dispozici jsou Vám ovšem také pracovní plošiny, se kterými je možné provádět různé výškové práce a to zejména práce jako je mytí oken, fasády, údržba a opravy památek, případně instalace antén nebo komínů. Při naší práci jsou nám výbornými pomocníky montážní nůžkové plošiny od 6 do12 metrů, kloubové plošiny do výšky až 17m s bočním dosahem až 9,5 m a pásové pracovní plošiny Teupen Leo, které Vás vyzvednou až do výšky 25 metrů.

Za vyzvednutí stojí kloubová pracovní plošina Nifty Lift HR 17N s pracovní výškou 17m a bočním dosahem 9,5 a to vše při šířce stroje 1,5m. Tato plošina je jediná v Severních Čechách.